въздухомер-измерител на масата на въздуха STANDARD
въздухомер-измерител на масата на въздуха
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 19811-M |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 0280217124
|
|
C.I. QM702
|
|
FUELPARTS MAFS087
|
|
FUELPARTS MAFS087M
|
|
INTERMOTOR 19811M
|
|
LUCAS CAV FDM695
|
|
MEAT & DORIA 86254
345.66 €
-20%
276.53 €
|
|
MOTAQUIP LVMA258
|
|
BMW 13621433565
|
| BMW 3 кабриолет (E36) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 116 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW Z3 (E36) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E36) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 245 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 105 коня | бензин |
