въздухомер-измерител на масата на въздуха STANDARD
въздухомер-измерител на масата на въздуха
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 19841-M |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 0928400468
|
|
BOSCH 0928400527
|
|
C.I. QM656
|
|
FUELPARTS MAFS069
|
|
FUELPARTS MAFS069M
|
|
INTERMOTOR 19841M
|
|
LUCAS CAV FDM644
|
|
MEAT & DORIA 86021
62.38 €
-20%
49.9 €
|
|
MOTAQUIP LVMA356
|
|
BMW 13622247074
|
|
BMW 13627787076
|
|
BMW 13712247002
|
| BMW 5 (E39) | 184 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 184 коня | дизел |
| BMW X5 (E53) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 193 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 193 коня | дизел |
| BMW 3 Compact (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 116 коня | дизел |
