въздухомер-измерител на масата на въздуха STANDARD
въздухомер-измерител на масата на въздуха
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | EAM139-M |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 6460940048
|
|
MERCEDES-BENZ A6460940048
|
|
BOSCH 0281002535
|
|
BOSCH 0281002536
|
|
C.I. QM1118
|
|
FACET 101354
|
|
FUELPARTS MAFS121M
|
|
INTERMOTOR 19839M
|
|
KW 491354
|
|
LUCAS CAV FDM799
|
|
MEAT & DORIA 86135
366.18 €
-20%
292.94 €
|
|
MOTAQUIP LVMA338
|
| Mercedes E-CLASS (W211) | 150 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 150 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 204 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 122 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 122 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 150 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 150 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 150 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 136 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 136 коня | дизел |
