въздушен филтър BLUE PRINT
въздушен филтър
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA102207 |
| дължина | 307 mm |
| ширина | 120 mm |
| дебелина | 41,5 mm |
| тегло | 0,5 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
1A FIRST AUTOMOTIVE A634102
|
|
ASHIKA 2009916
|
|
ASHUKI US102207
|
|
BOSCH 1457433581
|
|
CHAMPION CAF100780P
34.67 €
-20%
27.73 €
|
|
CHAMPION U780606
|
|
COMLINE EAF740
|
|
DENCKERMANN A141248
|
|
JAPANPARTS FA916S
|
|
JAPKO 20916
|
|
KAISHIN A10288
|
|
KNECHT LX1466S
|
|
MAGNETI MARELLI 154066127660
|
|
MAHLE FILTER LX1466S
|
|
MANN-FILTER C317012
|
|
MDR MAF3916
|
|
MECAFILTER JLP9170
|
|
MEYLE 0123210013
|
|
MISFAT P439
|
|
MULLER FILTER PA3410x2
|
|
STELLOX 7101302SX
|
|
WILMINK GROUP WG1215920
|
|
CHRYSLER 05135447AA
|
|
CHRYSLER 1120940404
|
|
CHRYSLER 5135447AA
|
|
SMART 1120940404
|
| Chrysler CROSSFIRE | 335 коня | бензин |
| Chrysler CROSSFIRE Roadster | 335 коня | бензин |
