въздушен филтър BLUE PRINT
въздушен филтър
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA102216 |
| дебелина | 167 mm |
| вътрешен диаметър | 63 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| тегло | 0,250 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
1A FIRST AUTOMOTIVE A63418
|
|
ASHIKA 2009987
|
|
ASHUKI US102216
|
|
COOPERSFIAAM FILTERS FL9077
|
|
DENCKERMANN A140948
|
|
FILTRON AR3671
|
|
FRAM CA8805
|
|
HENGST FILTER E793L
25.41 €
-20%
20.33 €
|
|
JAPANPARTS FA987S
|
|
JAPKO 20987
|
|
JP GROUP 5018600709
|
|
KOLBENSCHMIDT 50014477
|
|
MDR MAF3987
|
|
MOTAQUIP VFA1117
|
|
MULLER FILTER PA3418
24.8 €
--0%
24.8 €
|
|
PARTS-MALL PAY015
|
|
PATRON PF1917
|
|
PURFLUX A1373
|
|
QH Talbros WA9501
|
|
QUINTON HAZELL QFA0202
|
|
SAKURA Automotive A6606
|
|
UNIFLUX FILTERS XA839
|
|
VALEO 585726
|
|
WILMINK GROUP WG1019211
|
|
WIX FILTERS WA9501
|
|
CHRYSLER 04891097AA
|
|
CHRYSLER 4891097AA
|
| Chrysler NEON II | 116 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 150 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 131 коня | бензин |
