въздушен филтър BLUE PRINT
въздушен филтър
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA102222 |
| дебелина | 310 mm |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| тегло | 0,484 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
1A FIRST AUTOMOTIVE A60429
14.47 €
-20%
11.57 €
|
|
ALCO FILTER MD5038
|
|
ASHIKA 2009999
|
|
ASHUKI US102222
|
|
BORG & BECK BFA2357
|
|
BOSCH 0986B02014
|
|
BOSCH 1457433231
|
|
CLEAN FILTERS MA614
|
|
COMLINE EAF039
|
|
COOPERSFIAAM FILTERS FL6640
20.34 €
-20%
16.27 €
|
|
DENCKERMANN A141370
|
|
FIL FILTER HPU4327
|
|
FILTRON AR257
9.13 €
-20%
7.3 €
|
|
FLEETGUARD AF4910
|
|
FRAM CA4524
24.75 €
-0%
24.75 €
|
|
HENGST FILTER E609L
15.57 €
-20%
12.46 €
|
|
HOFFER 16450
|
|
IPS Parts IFA3999
|
|
JAPANPARTS FA999S
|
|
JAPKO 20999
|
|
JC PREMIUM B2R005PR
7.75 €
-20%
6.2 €
|
|
KAGER 120375
|
|
KAISHIN A946
|
|
KNECHT LX147
|
|
KSH-KOSHIMO 18020082049
|
|
LYNXauto LA1440
|
|
MAGNETI MARELLI 150010010300
|
|
MAGNETI MARELLI 152071758508
|
|
MAGNETI MARELLI 154081092820
|
|
MAHLE FILTER LX147
|
|
MANN-FILTER C13109
|
|
MAPCO 60429
|
|
MASTER-SPORT 13109LFPCSMS
|
|
MAXGEAR 260305
|
|
MDR MAF3999
|
|
MEAT & DORIA 16450
|
|
MECAFILTER EL3342
|
|
METAL LEVE LX147
|
|
MFILTER A108
|
|
MGA FA3275
|
|
MISFAT R084A
|
|
MULLER FILTER PA429
15.13 €
-0%
15.13 €
|
|
OPEN PARTS EAF357020
|
|
PATRON PF1220
|
|
PURFLUX A1030
16.03 €
-20%
12.82 €
|
|
QH Talbros WA6435
|
|
QUINTON HAZELL QFA0676
|
|
SOFIMA S5172A
|
|
STELLOX 7101304SX
|
|
TECNOCAR A103
|
|
UFI 2715000
|
|
UNICO FILTER AE12311
|
|
UNIFLUX FILTERS XA293
|
|
VALEO 585601
17.2 €
-20%
13.76 €
|
|
WILMINK GROUP WG1215922
|
|
WIX FILTERS WA6435
9.47 €
-20%
7.58 €
|
|
CHRYSLER 83501843
|
|
JEEP 83501843
|
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 87 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 80 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 80 коня | дизел |
