въздушен филтър BLUE PRINT
въздушен филтър
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC42257 |
| дължина | 212 mm |
| ширина | 203 mm |
| дебелина | 55 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AMC Filter MA4497
|
|
ASHIKA 2005587
|
|
COOPERSFIAAM FILTERS PA7292
|
|
DENCKERMANN A141409
|
|
DENCKERMANN A141418
|
|
Dr!ve+ DP1110100112
|
|
FRAM CA8208
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1325045
12.28 €
-20%
9.83 €
|
|
JAPANPARTS FA587S
|
|
JAPKO 20587
|
|
KNECHT LX1076
|
|
LUCAS FILTERS LFAF312
|
|
MAGNETI MARELLI 600000033240
|
|
MAHLE FILTER LX1076
|
|
MAHLE FILTER LX2113
|
|
MANN-FILTER C21361
|
|
MDR MAF3587
|
|
MECAFILTER ELP9070
|
|
MGA FA3378
|
|
NPS M132I33
|
|
PURFLUX A1349
|
|
SAKURA Automotive A58330
|
|
STARLINE SFVF7606
|
|
STELLOX 7101054SX
|
|
WILMINK GROUP WG1215816
|
|
MITSUBISHI MR373756
|
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 82 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 98 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 98 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 265 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 201 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 241 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 162 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 280 коня | бензин |
