въздушен филтър BLUE PRINT
въздушен филтър
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG022124 |
| дължина | 283 mm |
| ширина | 223 mm |
| дебелина | 55 mm |
| тегло | 0,460 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 96815102
|
|
1A FIRST AUTOMOTIVE A63682
|
|
AMC Filter DA739
|
|
ASHIKA 200WW17
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320919
16.76 €
-20%
13.41 €
|
|
JAPANPARTS FAW17S
|
|
JAPKO 20W17
|
|
MAGNETI MARELLI 600000030230
|
|
MDR MAF3W17
|
|
MULLER FILTER PA3682
89.62 €
-0%
89.62 €
|
|
NIPPARTS N1320919
11.97 €
-20%
9.58 €
|
|
CHEVROLET 96815102
|
|
DAEWOO 96815102
|
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 258 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 258 коня | бензин |
