въздушен филтър BLUE PRINT
въздушен филтър
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG02295 |
| дължина | 263,5 mm |
| ширина | 215,5 mm |
| дебелина | 44,5 mm |
| тегло | 0,442 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AMC Filter DA752
|
|
ASHIKA 200WW10
|
|
ASHUKI J00515
|
|
FILTRON AP1094
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320913
14.41 €
-20%
11.53 €
|
|
IPS Parts IFA3W08
|
|
JAPANPARTS FAW10S
|
|
JAPKO 20W10
|
|
JC PREMIUM B20026PR
9.66 €
-20%
7.73 €
|
|
MAGNETI MARELLI 600000030180
|
|
MDR MAF3W10
|
|
MOTAQUIP LVFA1521
|
|
NIPPARTS J1320910
13.67 €
-20%
10.94 €
|
|
NPS D132O21
|
|
PARTS-MALL PAC045
|
|
UNIFLUX FILTERS XA382
|
|
WIX FILTERS WA9683
|
|
CHEVROLET 96434764
|
|
DAEWOO 96434764
|
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 150 коня | дизел |
