въздушен филтър BLUE PRINT
въздушен филтър
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADH22261 |
| дължина | 224,8 mm |
| ширина | 154,5 mm |
| дебелина | 39,6 mm |
| тегло | 0,240 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
1A FIRST AUTOMOTIVE A63236
|
|
ALCO FILTER MD8296
|
|
AMC Filter HA8643
|
|
ASHIKA 2004449
|
|
ASHUKI 03964504
|
|
ASHUKI H09090
|
|
COMLINE CHN12861
18.38 €
-20%
14.7 €
|
|
DENCKERMANN A141336
|
|
FILTRON AP1045
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1321028
7.2 €
-20%
5.76 €
|
|
JAPANPARTS FA449S
|
|
JAPKO 20449
|
|
JC PREMIUM B24066PR
10.17 €
-20%
8.14 €
|
|
KAISHIN A10267
|
|
KNECHT LX3309
|
|
MAGNETI MARELLI 154705817340
|
|
MAGNETI MARELLI 600000030450
|
|
MAHLE FILTER LX3309
|
|
MDR MAF3449
|
|
MEYLE 31123210004
|
|
MULLER FILTER PA3236
27.49 €
--0%
27.49 €
|
|
NIPPARTS J1324054
22.49 €
-20%
18 €
|
|
NPS H132A66
|
|
QH Talbros WA9591
|
|
SAKURA Automotive A1656
|
|
SOFIMA S3313A
|
|
UFI 3031300
|
|
WILMINK GROUP WG1216441
|
|
WIX FILTERS WA9591
|
|
HONDA 17220PZA000
|
| Honda CIVIC VII седан (ES) | 83 коня | бензин/ електро |
