въздушен филтър BLUE PRINT
въздушен филтър
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADN12270 |
| дължина | 227 mm |
| ширина | 168 mm |
| дебелина | 35 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
1A FIRST AUTOMOTIVE A63622
|
|
ALCO FILTER MD8564
|
|
AMC Filter NA2296
|
|
ASHIKA 2001142
|
|
ASHUKI 03962701
|
|
ASHUKI N00297
|
|
BORG & BECK BFA2222
|
|
BOSCH 0986AF2988
|
|
BOSCH F026400222
|
|
CLEAN FILTERS MA619
|
|
COMLINE EAF794
11.35 €
-20%
9.08 €
|
|
COOPERSFIAAM FILTERS PA7239
|
|
Dr!ve+ DP1110100180
|
|
FENOX FAI140
|
|
FI.BA FA242
|
|
FIL FILTER HP2081
|
|
FILTRON AP1544
|
|
FRAM CA5619
8.01 €
-20%
6.4 €
|
|
GOODWILL AG506
|
|
HENGST FILTER E555L
13.71 €
-20%
10.97 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1321085
11.57 €
-20%
9.26 €
|
|
HOFFER 16237
|
|
IPS Parts IFA3128
|
|
JAPANPARTS FA142S
|
|
JAPKO 20142
|
|
JC PREMIUM B21081PR
6.44 €
-20%
5.15 €
|
|
JP GROUP 3418601809
|
|
KAISHIN A10262
|
|
KAMOKA F231501
|
|
KNECHT LX3305
|
|
LUCAS FILTERS LFAF461
|
|
LYNXauto LA206
|
|
MAGNETI MARELLI 152071758388
10.87 €
-20%
8.7 €
|
|
MAGNETI MARELLI 154705779490
|
|
MAGNETI MARELLI 600000030890
|
|
MAHLE FILTER LX3305
|
|
MANN-FILTER C2329
|
|
MDR MAF3142
|
|
MEAT & DORIA 16237
6.67 €
-20%
5.34 €
|
|
MECAFILTER ELP9363
|
|
MGA FA3185
|
|
MOTAQUIP LVFA1473
|
|
MULLER FILTER PA3622
26.26 €
-0%
26.26 €
|
|
NIPPARTS N1321072
10.87 €
-20%
8.7 €
|
|
NPS N132N76
|
|
OPEN PARTS EAF336910
|
|
PURFLUX A364
14.51 €
-20%
11.61 €
|
|
SAKURA 1714110
|
|
SAKURA Automotive A61380
|
|
SOFIMA S3576A
|
|
STARLINE SFVF2195
|
|
TECNOCAR A122
|
|
TOPRAN 701526
|
|
UFI 3057600
|
|
UNICO FILTER AE2234
|
|
VAICO V380154
|
|
WILMINK GROUP WG1216439
|
|
WIX FILTERS WA9707
|
|
NISSAN 165461HC2A
|
| Nissan MICRA IV (K13) | 80 коня | бензин |
