въздушен филтър BLUE PRINT
въздушен филтър
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADT32250 |
| дължина | 272,5 mm |
| ширина | 207 mm |
| дебелина | 51 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ALCO FILTER MD9656
|
|
AMC Filter TA1192
|
|
ASHIKA 2002295
|
|
ASHUKI T10816
|
|
COMLINE CTY12020
14.49 €
-20%
11.59 €
|
|
DENCKERMANN A140378
|
|
DJ PARTS FA1016
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1322058
22.65 €
-20%
18.12 €
|
|
HOFFER 18153
|
|
IPS Parts IFA3295
|
|
JAPANPARTS FA295S
|
|
JAPKO 20295
|
|
JC PREMIUM B22058PR
12.32 €
-20%
9.86 €
|
|
KAGER 120501
|
|
LYNXauto LA188
|
|
MAGNETI MARELLI 600000031240
|
|
MDR MAF3295
|
|
MEAT & DORIA 18153
|
|
NIPPARTS J1322058
10.78 €
-20%
8.62 €
|
|
NPS T132A66
|
|
PARTS-MALL PAF074
|
|
SAKURA Automotive A1171
|
|
SCT Germany SB931
|
|
STELLOX 7101823SX
|
|
LEXUS 1780150020
|
|
TOYOTA 1780150020
|
|
TOYOTA 1780154130
|
| Lexus GS (JZS147) | 212 коня | бензин |
