въздушен филтър BLUE PRINT
въздушен филтър
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADT32287 |
| дължина | 358 mm |
| ширина | 167 mm |
| дебелина | 62 mm |
| тегло | 0,528 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
1A FIRST AUTOMOTIVE A63530
|
|
ACEMARK 132660
|
|
ALCO FILTER MD8150
|
|
AMC Filter TA1685
|
|
ASHIKA 2002266
|
|
ASHUKI T10545
|
|
BORG & BECK BFA2406
|
|
BOSCH 0986AF2165
|
|
BOSCH 0986AF2501
|
|
BOSCH F026400302
|
|
DENCKERMANN A140796
|
|
DJ PARTS FA1038
|
|
FI.BA FA402
|
|
FIL FILTER HP5064
|
|
FILTRON AP1661
|
|
FRAM CA9683
|
|
GOODWILL AG357
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1322092
10.93 €
-20%
8.74 €
|
|
HOFFER 18303
|
|
IPS Parts IFA3217
|
|
JAPANPARTS FA266S
|
|
JAPKO 20266
|
|
JC PREMIUM B22097PR
11.81 €
-20%
9.45 €
|
|
KNECHT LX3771
|
|
LYNXauto LA194
|
|
MAGNETI MARELLI 161013220960
|
|
MAGNETI MARELLI 600000031520
|
|
MAHLE FILTER LX2829
|
|
MAHLE FILTER LX3771
|
|
MANN-FILTER C35004
|
|
MDR MAF3266
|
|
MEAT & DORIA 18303
11.52 €
-20%
9.21 €
|
|
MEYLE 30123210028
|
|
MULLER FILTER PA3530
35.76 €
-0%
35.76 €
|
|
NIPPARTS J1322096
25.53 €
-20%
20.42 €
|
|
NPS T132A95
|
|
PARTS-MALL PAF096
|
|
PATRON PF1491
|
|
PROFIT 15122640
|
|
QH Talbros WA9628
|
|
QUINTON HAZELL QFA0287
|
|
SAKURA Automotive A3304
|
|
SCT Germany SB2154
|
|
STELLOX 7101098SX
|
|
WIX FILTERS WA9628
|
|
TOYOTA 1780131090
|
| Toyota LAND CRUISER (LJ12_, KZJ12_, TRJ12_, KDJ12_, GRJ12_) | 249 коня | бензин |
