въздушен филтър BLUE PRINT
въздушен филтър
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADV182220 |
| дължина | 345 mm |
| ширина | 222 mm |
| дебелина | 58 mm |
| тегло | 0,388 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AUTOMEGA 3012906201K0B
|
|
Borsehung B12811
|
|
COMLINE EAF627
|
|
COOPERSFIAAM FILTERS PA7542
|
|
COOPERSFIAAM FILTERS PA7659
|
|
FEBI BILSTEIN 47831
26.04 €
-20%
20.83 €
|
|
FRAM CA10328
12.97 €
-20%
10.37 €
|
|
HENGST FILTER E701L01
22.33 €
-20%
17.87 €
|
|
JP GROUP 1118609500
|
|
JP GROUP 1118609509
|
|
KNECHT LX1500
|
|
MAHLE FILTER LX1500
|
|
MANN-FILTER C361881
|
|
PURFLUX A1260
|
|
QUINTON HAZELL QFA0922
|
|
SWAG 30947831
|
|
TECNOCAR A2226
|
|
TECNOCAR A2319
|
|
TOPRAN 112865
|
|
WILMINK GROUP WG1215933
|
|
AUDI 1K0129620B
|
|
VW 1K0129620B
|
| Volkswagen PASSAT (362) | 300 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 250 коня | бензин |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen EOS (1F7, 1F8) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 300 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 300 коня | бензин |
| Volkswagen EOS (1F7, 1F8) | 260 коня | бензин |
