въздушен филтър BLUE PRINT
въздушен филтър
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADV182248 |
| дължина | 194,5 mm |
| вътрешен диаметър | 86,5 mm |
| външен диаметър | 152,5 mm |
| тегло | 0,31 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
1A FIRST AUTOMOTIVE A63188
33.83 €
-20%
27.06 €
|
|
ALCO FILTER MD7556
|
|
BORG & BECK BFA2367
|
|
BOSCH 1987429400
|
|
BOSCH F026400443
|
|
COMLINE EAF585
29.12 €
-20%
23.3 €
|
|
DENCKERMANN A140857
15.65 €
-20%
12.52 €
|
|
FILTRON AR371
23.08 €
-20%
18.47 €
|
|
HENGST FILTER E723L
44.19 €
-20%
35.35 €
|
|
JC PREMIUM B2A016PR
19.42 €
-20%
15.54 €
|
|
JP GROUP 1118608909
|
|
KAGER 120771
|
|
KNECHT LX1275
|
|
KOLBENSCHMIDT 50014555
|
|
LYNXauto LA1003
|
|
MAGNETI MARELLI 154070560201
|
|
MAHLE FILTER LX1275
|
|
MANN-FILTER C1652
|
|
MEYLE 1123210005
|
|
MFILTER A8049
|
|
MOTAQUIP VFA1126
|
|
MULLER FILTER PA3188
33.15 €
-0%
33.15 €
|
|
PARTS-MALL PAT009
|
|
PATRON PF1395
|
|
SAKURA Automotive A31150
|
|
SCT Germany SB2282
|
|
STELLOX 7101904SX
|
|
TOPRAN 113154
|
|
UNICO FILTER AE15184
|
|
VAICO V100750
|
|
WILMINK GROUP WG1019281
|
|
WILMINK GROUP WG1215881
|
|
WIX FILTERS WA9482
|
|
AUDI 4E0129620
|
|
AUDI 4E0129620C
|
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
