въздушен филтър HERTH+BUSS JAKOPARTS
въздушен филтър
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J1321069 |
| външна ширина | 81 mm |
| вътрешна ширина | 65 |
| височина | 59 mm |
| дължина | 347 mm |
| външна дължина | 360 mm |
| вътрешна дължина | 350 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AMC Filter NA2632
|
|
ASHIKA 2001117
|
|
BLUE PRINT ADN12252
7.51 €
-20%
6.01 €
|
|
JAPANPARTS FA117S
|
|
JAPKO 20117
|
|
MAGNETI MARELLI 600000030770
|
|
MEYLE 16123210010
|
|
NIPPARTS N1321078
12.37 €
-20%
9.9 €
|
|
OPEN PARTS EAF304610
|
|
SOLID AUTO (UK) P101001
|
|
STELLOX 7101350SX
|
|
NISSAN 1654600Q0B
|
|
NISSAN 1654600Q2H
|
|
NISSAN 1654600QAN
|
| Nissan KUBISTAR (X76) | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 75 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 75 коня | бензин |
