въздушен филтър VAICO
въздушен филтър
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V20-0815 |
| дебелина | 47 mm |
| дължина | 312,6 mm |
| ширина | 273,1 mm |
| височина | 47 mm |
| тегло | 0,289 kg |
| дълбочина | 313 mm |
| ширина 1 | 170,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ALCO FILTER MD8384
|
|
BOSCH 1457433164
|
|
HENGST FILTER E727L
54.02 €
-20%
43.22 €
|
|
KNECHT 06817365
|
|
KNECHT LX1261
|
|
KOLBENSCHMIDT 50014125
31.35 €
-20%
25.08 €
|
|
MAGNETI MARELLI 154068173730
|
|
MAHLE FILTER 06817373
|
|
MAHLE FILTER LX1261
|
|
MANN-FILTER C31143
|
|
MULLER FILTER PA3352
43.08 €
-0%
43.08 €
|
|
PERFECT CIRCLE 06817373
|
|
PURFLUX A1326
17.29 €
-20%
13.83 €
|
|
SOFIMA S3367A
|
|
TOPRAN 501309
|
|
UFI 3036700
|
|
VAICO 200815
|
|
BMW 13717793647
|
| BMW 5 (E60) | 272 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 272 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 286 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 286 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 177 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 177 коня | дизел |
| BMW 6 (E63) | 286 коня | дизел |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 286 коня | дизел |
