вентилатор, охлаждане на двигателя DENSO
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | DENSO |
| Парт номер | DER09004 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250 W |
| диаметър | 380 mm |
| работни обороти | 2400 1/min |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| тегло | 4426 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JDEUS EV836400
|
|
MAGNETI MARELLI 069422029010
|
|
MAGNETI MARELLI 69422029010
|
|
MAGNETI MARELLI MTC029AX
|
|
RHIAG 43063
|
|
RHIAG 43097
|
|
RHIAG 43098
|
|
RHIAG ELV0005
|
|
FIAT 46476175
|
|
FIAT 46476176
|
|
FIAT 46762485
|
|
FIAT 51740327
|
|
FIAT 7762670
|
| Fiat BRAVA (182) | 113 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 113 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 147 коня | бензин |
| Fiat MAREA (185) | 113 коня | бензин |
| Fiat MAREA (185) | 147 коня | бензин |
| Fiat MAREA Weekend (185) | 113 коня | бензин |
| Fiat MAREA Weekend (185) | 147 коня | бензин |
| Fiat BRAVA (182) | 65 коня | дизел |
| Fiat BRAVO I (182) | 65 коня | дизел |
| Fiat MULTIPLA (186) | 105 коня | дизел |
| Fiat BRAVO I (182) | 154 коня | бензин |
| Fiat MAREA (185) | 154 коня | бензин |
| Fiat MAREA Weekend (185) | 154 коня | бензин |
| Fiat MULTIPLA (186) | 110 коня | дизел |
