вентилатор, охлаждане на двигателя DENSO
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | DENSO |
| Парт номер | DER09301 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 350 W |
| диаметър | 388 mm |
| работни обороти | 2750 1/min |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| тегло | 4312 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FIAT 51761821
|
| Fiat LINEA (323) | 77 коня | бензин |
| Fiat LINEA (323) | 120 коня | бензин |
