вентилатор, охлаждане на двигателя FEBI BILSTEIN
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 12391 |
| външен диаметър | 404 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 140 W |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 2,52 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0005007093
|
|
ACR 330050
|
|
ACR 330051
|
|
AKS DASIS 870086N
|
|
AUTOGAMMA GA201284
|
|
BEHR HELLA SERVICE 8EW009144711
|
|
BEHR HELLA SERVICE 8EW009144731
|
|
BERU LE553
|
|
BOSCH 0130703232
|
|
DIEDERICHS 8162001
|
|
DOGA EME017
|
|
ELECTRO AUTO 32Y0043
|
|
FRIGAIR 05060003
|
|
HELLA 8EW009144711
|
|
HELLA 8EW009144731
|
|
NRF 47300
125.78 €
-20%
100.62 €
|
|
SWAG 10912391
|
|
THERMOTEC D8M002TT
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0240180
|
|
VDO 5WK05110V
|
|
VEMO V300216051
|
| Mercedes 190 (W201) | 109 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 113 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 122 коня | бензин |
