вентилатор вътрешно пространство FEBI BILSTEIN
вентилатор вътрешно пространство
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 38487 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 175 W |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | метал |
| материал | пластмаса |
| външен диаметър 1 | 73 mm |
| външен диаметър 2 | 154 mm |
| тегло | 1,280 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AUTOGAMMA GA33016
|
|
BEHR HELLA SERVICE 8EW009158041
|
|
HELLA 8EW009158041
|
|
METZGER 0917079
|
|
SWAG 20938487
|
|
TOPRAN 501973
|
|
WILMINK GROUP WG1388466
|
|
WILMINK GROUP WG1388490
|
|
BMW 64118373985
|
| BMW 3 (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 343 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 360 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | бензин |
