вентилатор вътрешно пространство FEBI BILSTEIN
вентилатор вътрешно пространство
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 40185 |
| дължина | 160 mm |
| ширина | 160 mm |
| дебелина | 180 mm |
| външен диаметър | 157 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 420 W |
| тегло | 1,561 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30715482
|
|
VOLVO 31320393
|
|
VOLVO 9171479
|
|
AKS DASIS 740690N
|
|
AUTOGAMMA GA34503
|
|
AVA QUALITY COOLING VO8177
|
|
BEHR HELLA SERVICE 8EW009157171
|
|
FISPA 92130
|
|
FRIGAIR 05991179
|
|
HELLA 8EW009157171
|
|
METZGER 0917126
|
|
NISSENS 87036
118.11 €
-20%
94.49 €
|
|
PRASCO VO8177
|
|
SIDAT 92130
|
|
SWAG 55940185
|
|
THERMOTEC DDV001TT
92.03 €
-20%
73.63 €
|
|
TYC 5380003
|
|
VEMO V95031365
|
|
WILMINK GROUP WG1388501
|
|
WILMINK GROUP WG1388513
|
| Volvo XC90 I | 200 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 243 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 272 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 315 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 185 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 238 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
