вентилатор, охлаждане на двигателя HELLA
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 8EW 009 144-331 |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| отопление/ охлаждане | за автомобили с радиатор за високо натоварване |
| климатична зона | за горещи климатични зони |
| номинална мощност | 300 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 488040N
|
|
AVA QUALITY COOLING AD0313300
|
|
AVA QUALITY COOLING AI7503
120.38 €
-20%
96.31 €
|
|
AVA QUALITY COOLING AI7508
|
|
BEHR 4510655
|
|
BEHR HELLA SERVICE 009144331
|
|
BEHR HELLA SERVICE 4510655
|
|
BOSCH 0130305206
|
|
FEBI BILSTEIN 06999
38.42 €
-20%
30.74 €
|
|
FRIGAIR 05101007
|
|
GERI 951003
|
|
MEYLE 1009590028
|
|
NRF 47072
68.43 €
-20%
54.74 €
|
|
TOPRAN 107713
|
|
VACS EC14503
|
|
VALEO 696037
|
|
VAN WEZEL 0322748
64.13 €
-20%
51.31 €
|
|
VDO 5WK05030I
|
|
VDO 5WK05030V
|
|
VEMO 15011823
|
|
VEMO V15011823
|
|
AUDI 4A0959455B
|
|
AUDI 4A0959455D
|
|
AUDI 4A0959455E
|
|
AUDI 8A0959455
|
|
AUDI 8A0959455A
|
| Audi COUPE (89, 8B) | 150 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 174 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 150 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 82 коня | дизел |
| Audi 100 (4A, C4) | 115 коня | дизел |
| Audi 100 (4A, C4) | 134 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 134 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 75 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 115 коня | дизел |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 134 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 116 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 114 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 114 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 116 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 82 коня | дизел |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 75 коня | дизел |
