вентилатор, охлаждане на двигателя HELLA
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 8EW 351 034-281 |
| ограничение за производител | Nidec |
| ограничение за производител | not for Gate parts |
| диаметър | 390 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 187 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| версия | produced by BEHR |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 13263552
|
|
GENERAL MOTORS 55704031
|
|
VAUXHALL 13263552
|
|
VAUXHALL 55702179
|
|
AKS DASIS 158082N
|
|
AVA QUALITY COOLING OL7539
107.85 €
-20%
86.28 €
|
|
BEHR E5482
|
|
BEHR P6188
|
|
BEHR V4095
|
|
BEHR HELLA SERVICE 351034281
|
|
BEHR HELLA SERVICE E5482
|
|
BEHR HELLA SERVICE P6188
|
|
BEHR HELLA SERVICE V4095
|
|
DENSO DER09053
|
|
FRIGAIR 05042015
|
|
MAGNETI MARELLI 069422563010
|
|
MEYLE 6142360013
|
|
NRF 47236
94.59 €
-20%
75.67 €
|
|
NRF 47318
|
|
TYC 8090018
|
|
TYC 8091002
|
|
TYC 8251011
|
|
VAN WEZEL 1624747
120.48 €
-20%
96.39 €
|
|
VEMO V40011062
|
|
OPEL 1341390
|
|
OPEL 55702179
|
| Opel CORSA D | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 80 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 87 коня | бензин |
