вентилатор, охлаждане на двигателя HELLA
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 8EW 351 034-441 |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тип трансмисия | EASYTRONIC |
| номинална мощност | 75 W |
| версия | produced by BEHR |
| диаметър | 335 mm |
| паспортно напрежение | 12 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 13263551
|
|
VAUXHALL 55702186
|
|
AVA QUALITY COOLING OL7538
|
|
BEHR P6187
|
|
BEHR HELLA SERVICE 351034441
|
|
BEHR HELLA SERVICE P6187
|
|
DENSO DER09058
|
|
FRIGAIR 05042014
|
|
MAGNETI MARELLI 069422566010
|
|
NRF 47235
95.1 €
-20%
76.08 €
|
|
NRF 47317
|
|
TYC 8091001
|
|
TYC 8251010
|
|
VAN WEZEL 1624746
|
|
VEMO V40011064
|
|
FIAT 55702186
|
|
OPEL 1341393
|
| Opel CORSA D | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 80 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 87 коня | бензин |
