вентилатор, охлаждане на двигателя HELLA
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 8EW 351 034-781 |
| вариант на екипировка | - green cable |
| вариант на екипировка | + yellow cable |
| страна на монтаж | ляво |
| диаметър | 383 mm |
| дължина на кабела | 400 mm |
| номинална мощност | 400 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 048053N
|
|
AVA QUALITY COOLING AI7514
|
|
BEHR HELLA SERVICE 351034781
|
|
FEBI BILSTEIN 30742
146.64 €
-20%
117.31 €
|
|
FRIGAIR 05102025
|
|
MEYLE 1002360039
|
|
NISSENS 85638
122.71 €
-20%
98.17 €
|
|
NRF 47422
115.04 €
-20%
92.03 €
|
|
TOPRAN 113828
|
|
VALEO 696017
|
|
AUDI 4F0959455
|
| Audi A6 (4F2, C6) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 265 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 177 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 255 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 255 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 177 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 255 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 255 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 177 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 177 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 136 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 136 коня | дизел |
| Audi A6 Allroad (4FH, C6) | 255 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 210 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 210 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 218 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 218 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 210 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 210 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 121 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 170 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 170 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Allroad (4FH, C6) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 218 коня | бензин |
