вентилатор, охлаждане на двигателя HELLA
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 8EW 351 034-791 |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| номинална мощност | 200 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 048052N
|
|
AVA QUALITY COOLING AI7517
|
|
BEHR HELLA SERVICE 351034791
|
|
FEBI BILSTEIN 30741
119.66 €
-20%
95.73 €
|
|
FRIGAIR 05100417
|
|
MEYLE 1002360038
|
|
NISSENS 85692
|
|
NRF 47423
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
TOPRAN 113829
|
|
VALEO 696018
|
|
AUDI 4F0959455A
|
| Audi A6 (4F2, C6) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 265 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 177 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 255 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 255 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 177 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 255 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 255 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 177 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 177 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 136 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 136 коня | дизел |
| Audi A6 Allroad (4FH, C6) | 255 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 210 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 210 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 218 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 218 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 210 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 210 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 121 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 170 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 170 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Allroad (4FH, C6) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 218 коня | бензин |
