вентилатор, охлаждане на двигателя HELLA
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 8EW 351 038-361 |
| страна на монтаж | ляво |
| диаметър | 385 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| номинална мощност | 400 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 488008N
|
|
AVA QUALITY COOLING AD0203310
|
|
AVA QUALITY COOLING AI7512
|
|
AVA QUALITY COOLING AI7516
81.55 €
-20%
65.24 €
|
|
BEHR HELLA SERVICE 351038361
|
|
FRIGAIR 05102025
|
|
FRIGAIR 51020160
|
|
MEYLE 1002360036
|
|
NISSENS 85246
282.23 €
-20%
225.79 €
|
|
NRF 47420
93.57 €
-20%
74.85 €
|
|
TYC 8020052
|
|
VALEO 698609
|
|
VAN WEZEL 0325746
97.33 €
-20%
77.87 €
|
|
VAN WEZEL 0325749
|
|
VEMO V15011875
|
|
AUDI 8E0959455A
|
|
AUDI 8E0959455L
|
|
VW 8E0959455A
|
|
VW 8E0959455L
|
| Audi A4 (8E2, B6) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 170 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 170 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 170 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 218 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 218 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 218 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 218 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 218 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 218 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 218 коня | бензин |
| Seat EXEO ST (3R5) | 120 коня | бензин |
