вентилатор, охлаждане на двигателя HELLA
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 8EW 351 041-271 |
| дължина | 633 mm |
| ширина | 100 mm |
| дълбочина | 520 mm |
| диаметър | 510 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 600 W |
| брой на полюсите | 4 |
| паспортно напрежение | 12 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 058025N
|
|
AVA QUALITY COOLING BW7504
|
|
BEHR B6582
|
|
BEHR HELLA SERVICE 351041271
|
|
BEHR HELLA SERVICE B6582
|
|
FRIGAIR 05022006
|
|
NISSENS 85291
|
|
VALEO 696184
|
|
VAN WEZEL 0655746
|
|
VEMO V20010009
|
|
BMW 17427524881
|
|
BMW 17427514182
|
|
BMW 7524881
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
| BMW 6 (E63) | 258 коня | бензин |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 258 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 258 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 258 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 177 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 177 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 258 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 258 коня | бензин |
