вентилатор, охлаждане на двигателя HELLA
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 8EW 351 043-231 |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър | 420 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 450 W |
| брой на полюсите | 4 |
| паспортно напрежение | 12 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BEHR HELLA SERVICE 351043231
|
|
BOSCH 0130303293
|
|
BOSCH 0986338052
|
|
BOSCH 0986338052090
|
|
NISSENS 85729
|
|
TOPRAN 113606
|
|
TYC 8371017
|
|
VEMO V15011894
|
|
AUDI 7L0959455G
|
|
AUDI 7L0959455A
|
|
AUDI 7L0959455D
|
|
PORSCHE 95562413600
|
|
PORSCHE 95562413601
|
|
VW 7L0959455G
|
|
VW 7L0959455A
|
|
VW 7L0959455D
|
| Audi Q7 (4L) | 245 коня | дизел |
| Audi Q7 (4L) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 220 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 225 коня | дизел |
| Audi Q7 (4L) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 280 коня | бензин |
| Audi Q7 (4L) | 280 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 290 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 385 коня | бензин |
| Audi Q7 (4L) | 211 коня | дизел |
| Audi Q7 (4L) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 240 коня | дизел |
| Audi Q7 (4L) | 272 коня | бензин |
| Audi Q7 (4L) | 333 коня | бензин |
