вентилатор, охлаждане на двигателя NISSENS
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NISSENS |
| Парт номер | 85083 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250 W |
| диаметър | 335 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| брой на полюсите | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AVA QUALITY COOLING PE7538
|
|
FRIGAIR 05031650
|
|
VAN WEZEL 09007525
|
|
CITROEN 1250F1
|
|
CITROEN 125474
|
|
CITROEN 1308P4
|
|
PEUGEOT 1250F1
|
|
PEUGEOT 125474
|
|
PEUGEOT 1308P4
|
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 64 коня | дизел |
| Citroen BERLINGO кутия (M_) | 59 коня | дизел |
| Citroen BERLINGO кутия (M_) | 70 коня | дизел |
| Citroen BERLINGO (MF) | 68 коня | дизел |
| Peugeot PARTNER кутия (5) | 58 коня | дизел |
| Peugeot PARTNER кутия (5) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) | 90 коня | дизел |
| Citroen XSARA (N1) | 90 коня | дизел |
| Citroen XSARA Break (N2) | 68 коня | дизел |
| Citroen XSARA Break (N2) | 90 коня | дизел |
| Citroen XSARA (N1) | 68 коня | дизел |
| Citroen XSARA (N1) | 75 коня | дизел |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 75 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 75 коня | дизел |
| Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) | 75 коня | дизел |
| Citroen XSARA (N1) | 70 коня | дизел |
| Citroen XSARA Break (N2) | 70 коня | дизел |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 58 коня | дизел |
| Peugeot PARTNER Combispace (5F) | 69 коня | дизел |
| Citroen BERLINGO (MF) | 90 коня | дизел |
| Peugeot PARTNER Combispace (5F) | 90 коня | дизел |
| Citroen BERLINGO (MF) | 58 коня | дизел |
| Citroen XSARA купе (N0) | 90 коня | дизел |
| Citroen XSARA купе (N0) | 70 коня | дизел |
| Citroen XSARA купе (N0) | 68 коня | дизел |
| Citroen BERLINGO кутия (M_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot PARTNER кутия (5) | 90 коня | дизел |
