вентилатор, охлаждане на двигателя NISSENS
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NISSENS |
| Парт номер | 85220 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250 W |
| диаметър | 360 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| обурудване на автомобила | за автомобили със сервоуправление |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BEHR HELLA SERVICE 8EW351043661
|
|
FRIGAIR 05051416
|
|
FORD 1306759
|
|
FORD 3M5H8C607SB
|
| Ford FOCUS II (DA_) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 80 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 80 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 80 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS II кабриолет | 100 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 100 коня | бензин |
