вентилатор, охлаждане на двигателя NISSENS
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NISSENS |
| Парт номер | 85319 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 120 W |
| диаметър | 320 mm |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| брой на полюсите | 2 |
| версия | GATE |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Citroen XSARA (N1) | 163 коня | бензин |
| Citroen XSARA купе (N0) | 163 коня | бензин |
| Citroen XSARA (N1) | 132 коня | бензин |
| Citroen XSARA Break (N2) | 132 коня | бензин |
