вентилатор вътрешно пространство NISSENS
вентилатор вътрешно пространство
| Производител | NISSENS |
| Парт номер | 87026 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| VIN от | Y3046042 |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250 W |
| диаметър | 147 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AVA QUALITY COOLING SB8078
|
|
BEHR HELLA SERVICE 8EW351044261
|
|
VALEO 715061
121.18 €
-20%
96.94 €
|
|
SAAB 5047527
|
|
SAAB 5049085
|
|
SAAB 5333539
|
| Saab 9-5 (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 192 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 230 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 230 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 177 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 177 коня | дизел |
| Saab 9-5 (YS3E) | 250 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 250 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 120 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 120 коня | дизел |
| Saab 9-5 (YS3E) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 150 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 260 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 260 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 210 коня | Бензин/Етанол |
