вентилатор, охлаждане на двигателя NRF
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NRF |
| Парт номер | 47442 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 228 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 415 mm |
| сила на тока | 19 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| Обороти до | 820 1/min |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
4SEASONS 304033
|
|
AVA QUALITY COOLING BW7525
291.47 €
-20%
233.18 €
|
|
FRIGAIR 05022014
|
|
TYC 8030011
|
|
VAN WEZEL 0646747
287.79 €
-20%
230.23 €
|
|
BMW 17112246793
|
|
BMW 17117786009
|
|
BMW 17117790896
|
|
BMW 17117801423
|
|
BMW 2246793
|
|
BMW 7786009
|
|
BMW 7790896
|
|
BMW 7801423
|
| BMW 3 (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 Compact (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 116 коня | дизел |
