вентилатор, охлаждане на двигателя NRF
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NRF |
| Парт номер | 47458 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 330 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 380 mm |
| сила на тока | 27 A |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без управляващ блок |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 2 |
| Обороти до | 990 1/min |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
4SEASONS 321057
|
|
AKS DASIS 158054N
|
|
AUTOGAMMA GA200804
|
|
AVA QUALITY COOLING OL7532
|
|
DOGA EOP060
|
|
FRIGAIR 05070804
|
|
NISSENS 85243
293.65 €
-20%
234.92 €
|
|
TYC 8251024
|
|
OPEL 1341362
|
|
OPEL 24410988
|
|
OPEL 24410992
|
|
OPEL 6341153
|
|
OPEL 6341185
|
| Opel VECTRA C GTS | 147 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 110 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA C комби | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 140 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 105 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 105 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 140 коня | бензин |
| Opel VECTRA C комби | 140 коня | бензин |
| Opel SIGNUM | 140 коня | бензин |
| Opel VECTRA C комби | 105 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 110 коня | бензин |
