вентилатор, охлаждане на двигателя NRF
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NRF |
| Парт номер | 47460 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 270 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 420 mm |
| сила на тока | 22 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30636445
|
|
VOLVO 30647253
|
|
VOLVO 30680547
|
|
VOLVO 3524348
|
|
VOLVO 8623734
|
|
VOLVO 8649634
|
|
VOLVO 8649675
|
|
VOLVO 86496759
|
|
VOLVO 8649821
|
|
VOLVO 86498219
|
|
VOLVO 8663489
|
|
VOLVO 9209814
|
|
AVA QUALITY COOLING VO7502
|
|
NISSENS 85405
|
| Volvo S80 I (TS, XY) | 204 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 272 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 140 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 226 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 140 коня | дизел |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 163 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 170 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 200 коня | бензин |
| Volvo XC70 CROSS COUNTRY | 200 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 250 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 200 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 170 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 140 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 170 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 200 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 250 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 180 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 200 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 163 коня | дизел |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 140 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Volvo V70 II (SW) | 163 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Volvo S60 I | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 200 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 180 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 196 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 272 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 131 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 180 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 200 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 131 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 140 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Volvo XC70 CROSS COUNTRY | 163 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 300 коня | бензин |
| Volvo XC70 CROSS COUNTRY | 209 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 300 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 209 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 210 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 130 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 210 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 210 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 210 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 200 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
