вентилатор, охлаждане на двигателя NRF
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NRF |
| Парт номер | 47473 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 312 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 460 mm |
| сила на тока | 26 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 528022N
|
|
CHRYSLER 5101095AA
|
|
CHRYSLER 5101095AB
|
| Chrysler CROSSFIRE | 218 коня | бензин |
| Chrysler CROSSFIRE Roadster | 218 коня | бензин |
| Chrysler CROSSFIRE | 335 коня | бензин |
| Chrysler CROSSFIRE Roadster | 335 коня | бензин |
