вентилатор, охлаждане на двигателя NRF
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NRF |
| Парт номер | 47483 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 80 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 295 mm |
| сила на тока | 5 A |
| брой на лопатките на перката | 10 |
| форма | плосък |
| брой на полюсите | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 1845042
|
|
VAUXHALL 1845043
|
|
VAUXHALL 90504897
|
|
VAUXHALL 90511262
|
|
VAUXHALL 9128850
|
|
4SEASONS 321022
|
|
4SEASONS 321069
|
|
AKS DASIS 870052N
|
|
AVA QUALITY COOLING OL7507
193.87 €
-20%
155.09 €
|
|
FRIGAIR 05072001
|
|
HELLA 8EW009157311
|
|
VAN WEZEL 3776751
105.53 €
-20%
84.43 €
|
|
OPEL 1341200
|
|
OPEL 1341267
|
|
OPEL 1341360
|
|
OPEL 1845042
|
|
OPEL 1845043
|
|
OPEL 90504897
|
|
OPEL 90511262
|
|
OPEL 9128850
|
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 170 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 170 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 115 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 115 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 150 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 150 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 204 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 170 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 50 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 67 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 45 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 82 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 109 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 106 коня | бензин |
| Opel COMBO (71_) | 45 коня | бензин |
| Opel COMBO (71_) | 60 коня | бензин |
| Opel COMBO (71_) | 82 коня | бензин |
| Opel COMBO (71_) | 60 коня | дизел |
| Opel TIGRA (95_) | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA (95_) | 106 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 136 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 136 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 60 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 54 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA B кутия (73_) | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA B кутия (73_) | 60 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 180 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 180 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 218 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 218 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 75 коня | бензин |
