вентилатор, охлаждане на двигателя NRF
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NRF |
| Парт номер | 47509 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 150 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 390 mm |
| сила на тока | 12 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AUTOGAMMA GA223500
|
|
HELLA 8EW351042741
|
|
NISSENS 85632
183.09 €
-20%
146.47 €
|
|
VALEO 696379
|
|
MINI 17422754854
|
|
MINI 17427541842
|
| Mini MINI Roadster (R59) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 116 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 95 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 211 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
