вентилатор, охлаждане на двигателя NRF
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NRF |
| Парт номер | 47522 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 203 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 310 mm |
| сила на тока | 17 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
4SEASONS 309120
|
|
4SEASONS 309144
|
|
FRIGAIR 05041076
|
|
JDEUS EV848800
|
|
NISSENS 85164
|
|
FIAT 46734077
|
|
FIAT 46834077
|
|
FIAT 51738688
|
|
LANCIA 46734077
|
|
LANCIA 46834077
|
|
LANCIA 51738688
|
| Lancia YPSILON (843) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Lancia MUSA (350) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat IDEA (350_) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Lancia YPSILON (843) | 95 коня | бензин |
