вентилатор, охлаждане на двигателя NRF
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NRF |
| Парт номер | 47535 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 153 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 350/310 mm |
| сила на тока | 13 A |
| сила на тока | 15 A |
| брой на лопатките на перката | 5 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 4805185
|
|
VAUXHALL 4810375
|
|
VAUXHALL 96629063
|
|
VAUXHALL 96829535
|
|
FRIGAIR 05312011
|
|
NISSENS 85610
285.68 €
-20%
228.55 €
|
|
CHEVROLET 4805185
|
|
CHEVROLET 4810375
|
|
CHEVROLET 96629063
|
|
CHEVROLET 96829535
|
|
OPEL 4805185
|
|
OPEL 4810375
|
|
OPEL 96629063
|
|
OPEL 96829535
|
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 126 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
