вентилатор, охлаждане на двигателя NRF
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NRF |
| Парт номер | 47553 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 391 mm |
| сила на тока | 25 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA 8EW351042721
|
|
VALEO 696378
|
|
BMW 17427535100
|
|
BMW 7535100
|
|
MINI 17427535100
|
|
MINI 7535100
|
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 109 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 109 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 218 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 218 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
