вентилатор, охлаждане на двигателя NRF
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NRF |
| Парт номер | 47564 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 211 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 462 mm |
| сила на тока | 17 A |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HYUNDAI 253803R170
|
|
KIA 253803R170
|
| Kia OPTIMA | 170 коня | бензин |
| Hyundai GRANDEUR (HG) | 201 коня | бензин |
