вентилатор, охлаждане на двигателя NRF
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NRF |
| Парт номер | 47567 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200/200 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 350/350 mm |
| сила на тока | 17 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LEXUS 1636338070
|
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 381 коня | бензин |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 394 коня | бензин/ електро |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 347 коня | бензин |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 347 коня | бензин |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 367 коня | бензин |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 370 коня | бензин |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 388 коня | бензин |
