вентилатор, охлаждане на двигателя NRF
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | NRF |
| Парт номер | 47593 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 358 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 380 mm |
| сила на тока | 30 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 3 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AVA QUALITY COOLING FD7554
|
|
FORD 1377555
|
|
FORD 1380882
|
|
FORD 1386382
|
|
FORD 1426658
|
|
FORD 1451234
|
|
FORD 1488905
|
|
FORD 1565833
|
|
FORD 1671530
|
|
FORD 1675176
|
|
FORD 1715392
|
|
FORD 1768199
|
|
FORD 6G918C607GG
|
|
FORD 6G918C607GH
|
|
FORD 6G918C607GJ
|
|
FORD 6G918C607GK
|
|
FORD 6G918C607GL
|
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 136 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 136 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 136 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 136 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 200 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 240 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 240 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 200 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 240 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 200 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 200 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 130 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 140 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 220 коня | бензин |
| Ford S-MAX (WA6) | 140 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 220 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 130 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 140 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 220 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 130 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 140 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV седан (BA7) | 220 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV седан (BA7) | 130 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV седан (BA7) | 140 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 160 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 175 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV седан (BA7) | 175 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 175 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV седан (BA7) | 160 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 160 коня | бензин |
| Ford S-MAX (WA6) | 175 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 160 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WA6) | 160 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WA6) | 115 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 175 коня | дизел |
| Ford KUGA I | 200 коня | бензин |
| Ford S-MAX (WA6) | 163 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 203 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WA6) | 203 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WA6) | 163 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 203 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 163 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 163 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 203 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV седан (BA7) | 163 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 199 коня | бензин |
