вентилатор, охлаждане на двигателя TYC
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | TYC |
| Парт номер | 802-0010 |
| консумирана мощност | 180 W |
| диаметър | 280 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 488015N
|
|
AUTOGAMMA GA201475
|
|
AVA QUALITY COOLING AI7502
112.57 €
-20%
90.05 €
|
|
BEHR HELLA SERVICE 8EW009144321
|
|
BERU LE004
|
|
DOGA EAU013
|
|
FEBI BILSTEIN 06998
87.43 €
-20%
69.94 €
|
|
FRIGAIR 05101475
|
|
GERI 951002
|
|
HELLA 8EW009144321
|
|
HELLA 8EW009144321
|
|
JP GROUP 1199102800
79.16 €
-20%
63.33 €
|
|
KLOKKERHOLM 00132601
|
|
LORO 5WK05020V
|
|
MAGNETI MARELLI 069422262010
|
|
NISSENS 85548
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
NRF 47071
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
PRASCO AI7502
|
|
SCHLIECKMANN 70112410
|
|
SIEMENS 5WK05020V
|
|
SIEMENS 5WK05020V
|
|
TOPRAN 103774
|
|
VALEO 696036
|
|
VAN WEZEL 0322747
|
|
VEMO V150118241
|
|
AUDI 4A0959455A
|
|
AUDI 4A0959455C
|
|
AUDI 893959455F
|
|
AUDI 893959455G
|
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 137 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 137 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 115 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 140 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 150 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 100 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 100 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 100 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 100 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
