вентилатор, охлаждане на двигателя TYC
вентилатор, охлаждане на двигателя
| Производител | TYC |
| Парт номер | 837-0005 |
| консумирана мощност | 180 W |
| диаметър | 290 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| брой контакти | 3 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 048000N
|
|
AUTOGAMMA GA200426
|
|
BEHR HELLA SERVICE 8EW351043311
|
|
DIEDERICHS 8743201
|
|
DOGA EVW030
|
|
FEBI BILSTEIN 32630
142.18 €
-20%
113.74 €
|
|
GERI 951334
|
|
JP GROUP 1199106700
|
|
KLOKKERHOLM 95232607
|
|
LORO A2C59513534
|
|
NISSENS 85545
170.99 €
-20%
136.79 €
|
|
NRF 47392
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
TOPRAN 111442
|
|
VEMO V15011843
|
|
AUDI 1J0959455R
|
|
SEAT 1J0959455R
|
|
VW 1J0959455R
|
| Audi A3 (8L1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 204 коня | бензин |
| Audi A3 (8L1) | 150 коня | бензин |
| Audi A3 (8L1) | 180 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen BORA (1J2) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 150 коня | бензин |
| Seat LEON (1M1) | 204 коня | бензин |
| Seat LEON (1M1) | 150 коня | дизел |
| Seat TOLEDO II (1M2) | 170 коня | бензин |
| Seat TOLEDO II (1M2) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 180 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 150 коня | дизел |
| Seat LEON (1M1) | 209 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 180 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 180 коня | бензин |
| Audi TT (8N3) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) | 170 коня | бензин |
