винт FEBI BILSTEIN
винт
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 21606 |
| дължина | 85 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| качество/клас | 10.9 |
| вид болт/гайка | тенсилок-болтов профил |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| повърхност | дакрометизиран |
| тегло | 0,178 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MAN 06028135022
|
|
MAN 06028143022
|
|
MAN 06028159022
|
|
BERGKRAFT BK9000022
|
|
DT 389625
|
|
SAMPA 020153
|
|
STELLOX 8900417SX
|
