винт FEBI BILSTEIN
винт
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 21608 |
| дължина | 65 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| качество/клас | 10.9 |
| вид болт/гайка | тенсилок-болтов профил |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| повърхност | дакрометизиран |
| тегло | 0,109 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MAN 06028134918
|
|
MAN 06028158918
|
|
FA1 98214F65
|
|
SAMPA 021484
|
